Naša spoločnosť Vám ponúka tie najlepšie a vo veľkej miere aj najefektívnejšie služby, ktoré veľmi zreteľne dopomôžu zviditeľniť a zintenzívniť Vaše obchodné aktivity a zabezpečiť to najvýraznejšie oslovenie Vašich potencionálnych či súčasných partnerov a klientov. V dnešnej dobe propagovať celé portfólio služieb v jednom sa dá jedine prostredníctvom internetových stránok a k tomuto účelu sme tu práve my s našim webdizajnom.

Tvorba internetových stránok (webdizajn, webdesign)

Tvorba internetových stránok Využite rýchly nástup internetovej komunikácie vytvorením kreatívnej a efektívnej internetovej prezentácie, alebo Vašej online predajne, zhotovenej pre potreby Vás samých a Vašich partnerov či zákazníkov. Tento spôsob Vám pomôže lacno a kvalitne zviditeľniť Vašu prácu, či produkty a tým docieliť väčšie zisky! Majte možnosť osloviť modernou reklamou kdekoľvek a kedykoľvek, rýchlo a bezstarostne!

Prečo to využiť?

  • najlacnejší spôsob reklamy,
  • kvalitné a efektívne,
  • jednoduchá aktualizácia informácií,
  • prínos vyšších ziskov,
  • možnosť online predaja služieb a produktov,...

Prečo to využiť u nás?

Tvorba internetových stránok Na vytváranie internetových stránok (webdesign) používame tie najmodernejšie techniky, postupy a trendy. Dodržiavame zásady správneho utvárania zdrojového kódu, aby Vaše stránky bezproblémovo pracovali vo všetkých prehliadačoch. Využívame technológie XHTML, JavaScript, CSS, PHP, MySQL, FLASH, AJAX, aby Vaše stránky boli rýchle, prehľadné, moderné a hlavne stavané pre budúcnosť! Dodržiavame základy SEO, čím napomáhame lepšiemu umiestneniu stránok v popredných vyhľadávačoch. Vytvoríme Vám na mieru šitý design stránky, aby odzrkadľoval Vaše podnikateľské aktivity a zámery.

Aby ste minimalizovali svoje náklady a maximalizovali efektivitu nami vytvorenej internetovej stránky, vytvorili sme pre Vás CMS systém (redakčný systém), s ktorým dokážete jednoducho, rýchlo a včasne aktualizovať a editovať celý obsah Vašich stránok. Jednoducho budete vedieť meniť obsah stránok od základných textov, obrázkov až po editáciu objednávok, ankiet, formulárov, reklám a podobne. Systém je stavaný jednoducho, rýchlo a prehľadne, aby ste z pohodlia Vášho domova či kancelárie tieto úkony zvládli sami a bezstarostne. A tým ušetrili financie.

Stránky môžete editovať sami, jednoducho a rýchlo - takmer totožne ako upravovať texty
vo Worde prostredníctvom redakčného systému LEKOX.

Postup pri realizácii projektu

Prvým krokom je dokonalé oboznámenie sa s Vašimi obchodnými aktivita a konkurenčným prostredím, ktoré už využíva formu prezentovania prostredníctvom internetu. A hlavne zistenie Vašich predstáv a vymedzenie presného poslania tohto projektu.

Druhý krok spočíva vo vytvorení konceptu, kde musí fungovať výborná spolupráca medzi Vami a nami. Ide o dôkladné poznanie Vašich predstáv o dizajne, obsahu a štruktúre stránky na základe čoho si stanovíme koncept, ktorého sa budeme pridržiavať. Takto Vám predložíme cenu a dobu spracovania prezentácie.

Tretí krok leží hlavne na nás, kde koncept pretvarujeme do budúcej podoby stránky a to vytvorením grafického spracovania a vložením obsahu do správnej štruktúry. Tu vzniknú prvé funkčné časti www stránky, ktoré Vám budú následne odprezentované.

Štvrtý krok predstavuje výslednú podobu a funkčnosť stránky, ktorú umiestnime na internet a podporíme jej návštevnosť umiestnením jej adresy na všetky najvýznamnejšie vyhľadávače.

Štvrtým krokom sa naša práca vôbec nekončí, ale pokračuje počas celej doby existencie Vašej stránky a to dôkladným a pravidelným kontrolovaním jej funkčnosti. Samozrejme ju budeme aktualizovať a dopĺňať, kedykoľvek podľa Vašich potrieb.
Novinky

Novinky v tvorbe internetových stránok LEKOX.sk

Novinka | nový web rybarovsvet.sk - predaj rybárskych potrieb cez internet, prúty (udice), navijaky, háčiky, nástrahy,
     návnady, člny, sonary, rybárske stoličky, rybárske kreslá, údiarne, kotlíky, silony, šnúry, laná, krmivo

Nový web


Postarali sme sa o vytvorenie najmodernejšieho rybárskeho e-shopu na Slovensku www.rybarovsvet.sk s CMS systémom. Ponúka predaj rybárskeho sortimentu od najmenšieho háčika, cez prúty, navijaky, sonary až po moderné viacúčelové člny vhodné nielen na rybárčenie.


Kontakt

Kontakt LEKOX.sk

Web: www.lekox.sk
E-mail: web@lekox.sk
Telefón: +421 908 524 226
Kalkulačka

Kalkulačka LEKOX.sk

Chcete vytvoriť alebo prerobiť web stránku. Dajte si na začiatok vypracovať cenovú kalkuláciu TU.


www.rybarovsvet.sk | internetový obchod s rybárskymi potrebami

LEKOX.sk | tvroba internetových stránok

O nás | Webdizajn | CMS | Referencie | Cenník | Kontakt

LEKOX.sk | tvorba web stránok D tvorba internetových stránok, správa, údržba, redizajn, redakčný systém CMS lekox, nastavovanie webhostingu a domén, tvorba reklamných bannerov, tvorba dizajnu, tvorba reklamných webov. lekox, webdesign, webdizajn, tvorba internetových stránok, web, design, dizajn, cms, redakčný systém, predaj, seo, tvorba, návrh, údržba, správa, cms balíky, reklamná činnosť, lacné stránky, rýchle stránky, jednoduché stránky, prehľadné stránky, dostupnosť, rýchlosť, spoľahlivosť, sk, eu, com, cz, domény, hosting, novinky o webe

Prejsť na začiatok stránky Lekox.sk